Гос. корп. ДП ЖБТЗ 

Житомир

Сферы деятельности

Государственные организации

Я хочу тут работать
×

Гос. корп. ДП ЖБТЗ 

«Житомирський бронетанковий завод», спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бронетанкового озброєння та техніки (далі —БТОТ): БМП-1 та БМП-1М, БМП-2 та БМП-2К, БМД-1, БМД-2, ГМ-575, ГМ-568, ГМ-578, БРЕМ-2, БТР-50ПК,БТР-Д, БРДМ-2. Підприємство також виконує капітальний ремонт окремих агрегатів та вузлів зазначеної техніки (зокрема, дизельних двигунів УТД-20, 5Д20-240, В-2 та В-6, В2-500, В-55, ЯМЗ-236/238/240), виготовленні запасних частин до БТОТ, нестандартного та паркового обладнання для військ і ремонтних заводів.

Не дивлячись на спад ринку гусеничної бронетехніки, даний ринок має достатні обсяги для того, щоб Підприємство могло в осяжному майбутньому отримувати замовлення на капітальний ремонт та модернізацію БМП-1/2, БМД-1/2 та інших моделей гусеничної бронетехніки.

На даний час Підприємство відчуває високу залежність від замовлень на ремонт та модернізацію гусеничних бойових машин (бойових машин піхоти та десанту), що є предметом його спеціалізації. При цьому, протягом останніх років обсяги замовлень та завантаження виробничих потужностей Підприємства скорочується.