Я хочу тут работать

Про компанiю

Найбільша нафтовидобувна компанія України

28 бурових установок

Найбільша мережа автозаправних станцій на території України

Вся наша продукція відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2015

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2018 році склала 63,6%, частка у загальному видобутку газу – 5,5%.

Станом на 01.01.2019 р. ПАТ «Укрнафта» володіє 85 спеціальними дозволами на видобування (промислову розробку родовищ) вуглеводнів.

На балансі підприємства перебуває 28 бурових установок.

ПАТ «Укрнафта» володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, присутньою у більшості регіонів країни. Мережа налічує 537 АЗС.

Місія та цінності

«Укрнафта» - найбільша українська нафтогазова компанія, що контролює низку першокласних активів у нафтогазовій галузі.

Наша місія – збудувати на цій основі національного лідера з ефективності та корпоративного управління, який би забезпечував акціонерам компанії максимальну ринкову вартість.

Головні цінності «Укрнафти» - це:

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Ми прагнемо до якості у всьому.
Чи йде мова про буріння нової свердловини або про обслуговування клієнтів на заправних станціях, наші співробітники працюють у відповідності з найвищими стандартами якості.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми завжди прагнемо оптимізувати наш бізнес, щоб досягти максимальних результатів, найбільш ефективно використовуючи наявні ресурси. Це стосується як наших виробничих підрозділів, так і управління фінансами компанії.

ПРОЗОРІСТЬ

Ми стаємо відкритою, сучасною компанією. Ми впевнені, що прозорість підвищує ефективність, в результаті приносячи вигоду всім - акціонерам, співробітникам і широкій громадськості.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У регіонах, де працюють наші підприємства, ми усвідомлюємо всю важливість тієї ролі, яку відіграє наша компанія – і як потужний працедавець, як виробник, відповідальний за захист навколишнього середовища.

Структура компанії

Менеджмент

Марк Роллінс Голова Правління

Марк Роллінс очолив ПАТ «Укрнафта» у вересні 2015 року. Він має 25-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі, здобутий у міжнародних енергетичних компаніях.

Ірина Євець Заступник Голови Правління, Головний фінансовий директор

Ірина Євець – професійний фінансист із 20-річним практичним досвідом, отриманим у провідних українських компаніях. З грудня 2015 року з аймає посаду Головного фінансового директора, заступника Голови Правління – члена Правління ПАТ «Укрнафта».

Джонатан Поппер Заступник Голови Правління, Виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку

У грудні 2015 року Джонатан Поппер, досвідчений професіонал у галузі нафтової промисловості, економіст за фахом був призначений до ПАТ «Укрнафта» на посаду Виконавчого Віце-Президента з питань корпоративної стратегії та розвитку – члена Правління компанії. Він відповідає за стратегію, планування та розвиток бізнесу.

Маврикій Калугін Заступник Голови Правління, Виконавчий віце-президент з видобутку і переробки

Маврикій Калугін - професійний нафтовик з великим міжнародним досвідом в сфері розробки нових і модернізації існуючих родовищ, управління розробкою родовищ, проектів підвищення нафтовіддачі IOR / EOR, технічної експлуатації та загального управління. У лютому 2016 р пан Калугін зайняв посаду Виконавчого Віце-Президента з видобутку і переробки, члена Правління ПАТ «Укрнафта». До приходу в Укрнафту пан Калугін керував проектами в компанії Petrofac (Румунія) на посаді регіонального менеджера. Раніше займав високі технічні та операційні посади в таких компаніях, як Petrofac Integrated Energy Services (Росія), Cairn India, TNK-BP, Occidental, ConocoPhillips і ARCO (Аляска).

Олег Гез Заступник Голови Правління, Виконавчий Віце-Президент з питань збуту

Олег Гез має понад 15 років досвіду в нафтовій галузі, спеціалізуючись в основному на розвитку бізнес-сегменту Downstream, переробці та реалізації нафтопродуктів, операційній ефективності напрямку продажів, управлінні та трансформації роздрібного бізнесу, управлінні угодами злиття та придбання компаній в нафтогазовому секторі.

Соціальна відповідальність

ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКА ТА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія приділяє значну увагу питанням безпеки, охорони здоров’я та навколишнього середовища.

Для цього «Укрнафта» розробила необхідні програми і процедури, які повністю відповідають вимогам українського законодавства або навіть їх перевершують.

Ці програми і процедури, зокрема, забезпечують інформування працівників і підрядників про вимоги безпеки і охорони навколишнього середовища.

СУСПІЛЬСТВО

Будучи одним з найбільших працедавців в Україні, компанія утримує різні об’єкти соціальної інфраструктури, які обслуговують працівників «Укрнафти», членів їхніх родин, а також мешканців регіонів, де працюють підприємства компанії. У цій сфері на особливу увагу заслуговують наступні напрямки:
- Ініціатива прозорості видобувних галузей ПАТ «Укрнафта» є учасником процесу ЕІТІ в Україні – ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ).

Літні табори відпочинку для дітей

На балансі «Укрнафти» знаходиться три дитячі оздоровчі табори: «Дружба» в Івано-Франківській області, «Веселка» в Чернігівській області та «Іскорка» у Полтавській області. Товариство багато років організовує відпочинок для дітей працівників «Укрнафти» під час літніх канікул та для дітей-сиріт і дітей з малозабезпечений сімей.

Благодійність

Компанія «Укрнафта» щороку витрачає значні суми на благодійність у місцевих громадах, де працює. Йдеться про підтримку інфраструктурних проектів та допомогу у розвитку громад.

Допомога Бориславу

Борислав – одне з нечисленних міст світу, розташованих на родовищах нафти, видобуток якої ведеться ще із середини ХІХ століття.
Для ПАТ «Укрнафта» як відповідального надрокористувача одним із пріоритетів є підтримка належного стану довкілля у Бориславі. Зокрема, компанія самостійно фінансує програми з ліквідації загазованості міста.

Вакансии компании «Укрнафта, ПАТ» 

Вакансии в текущем регионе: Украина22

Информационные технологии, интернет, телеком3
Бухгалтерия, управленческий учет, финансы предприятия4
Административный персонал2
Банки, инвестиции, лизинг4
Автомобильный бизнес1
Безопасность1
Добыча сырья4
Медицина, фармацевтика2
Продажи5
Производство, сельское хозяйство5
Транспорт, логистика2
Туризм, гостиницы, рестораны1
Закупки2
Рабочий персонал2